Os 16353 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Frýdlant v Čechách | 5.39 | 1 | |||
Jindřichovice pod Smrkem | 4.59 | 3 | |||
Jindřichovice pod Smrkem-Skanzen | 5.02 | 5.02 | |||
Horní Řasnice | 5.06 | 5.06 | |||
Nové Město pod Smrkem | 5.12 | 5.13 | 2 | ||
Hajniště | 5.17 | 5.17 | |||
Řasnice zastávka | 5.22 | 5.22 | |||
Řasnice | 5.24 | 5.24 | 2 | ||
Krásný Les | 5.27 | 5.27 | |||
Krásný Les bažantnice | 5.31 | 5.31 | |||
Frýdlant v Čechách předměstí | 5.35 | 5.35 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci