..: Trasa vlaku Os 16353 - JŘ 2010 :..
Os 16353
Řazení vlaku: 810  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Frýdlant v Čechách  5.39  1
  Jindřichovice pod Smrkem   4.59 3
  Jindřichovice pod Smrkem-Skanzen  5.02 5.02 
  Horní Řasnice  5.06 5.06 
  Nové Město pod Smrkem  5.12 5.13 2
  Hajniště  5.17 5.17 
  Řasnice zastávka  5.22 5.22 
  Řasnice  5.24 5.24 2
  Krásný Les  5.27 5.27 
  Krásný Les bažantnice  5.31 5.31 
  Frýdlant v Čechách předměstí  5.35 5.35 2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster