Vlak 1635 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Zlaté Hory | 21.53 | 2 | |||
Šumperk | 19.38 | 2A/3 | |||
Bludov | 19.44 | 19.45 | 1B/1 | ||
Ruda nad Moravou | 19.56 | 19.58 | 2 | ||
Bohdíkov | 20.04 | 20.05 | 4 | ||
Hanušovice | 20.11 | 20.14 | 3 | ||
Potůčník | 20.18 | 20.19 | |||
Jindřichov na Moravě | 20.23 | 20.24 | |||
Nové Losiny | 20.28 | 20.29 | |||
Branná | 20.35 | 20.35 | 3 | ||
Ostružná | 20.44 | 20.45 | 3 | ||
Ramzová | 20.49 | 20.49 | |||
Horní Lipová | 21.00 | 21.00 | 2 | ||
Lipová Lázně | 21.07 | 21.08 | 3 | ||
Lipová Lázně zastávka | 21.12 | 21.12 | |||
Jeseník | 21.16 | 21.17 | 3 | ||
Česká Ves | 21.21 | 21.21 | |||
Česká Ves bazén | 21.23 | 21.23 | |||
Písečná | 21.28 | 21.29 | 3 | ||
Hradec-Nová Ves | 21.32 | 21.32 | |||
Mikulovice | 21.37 | 21.38 | |||
Ondřejovice | 21.45 | 21.45 | |||
Ondřejovice zastávka | 21.48 | 21.48 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci