Os 16211 | |
Řazení vlaku: Bftn791 + 843 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Harrachov | 10.05 | 1 | |||
Liberec | 8.40 | 1 | |||
Liberec-Rochlice | 8.43 | 8.43 | |||
Vratislavice nad Nisou | 8.47 | 8.47 | |||
Jablonec nad Nisou | 8.58 | 8.59 | 3 | ||
Jablonec nad Nisou centrum | 9.01 | 9.01 | |||
Jablonec nad Nisou zastávka | 9.04 | 9.04 | |||
Nová Ves nad Nisou | 9.06 | 9.06 | |||
Jablonecké Paseky | 9.08 | 9.08 | |||
Lučany nad Nisou | 9.15 | 9.15 | |||
Smržovka | 9.18 | 9.19 | 2 | ||
Smržovka-Luční | 9.21 | 9.21 | |||
Smržovka střed | 9.23 | 9.23 | |||
Smržovka dolní nádraží | 9.27 | 9.27 | |||
Tanvald zastávka | 9.30 | 9.30 | |||
Tanvald | 9.33 | 9.36 | 3 | ||
Desná | 9.40 | 9.40 | 2 | ||
Dolní Polubný | 9.44 | 9.45 | 1 | ||
Kořenov zastávka | 9.52 | 9.52 | |||
Kořenov | 9.57 | 9.58 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci