Os 15756 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Trutnov hlavní nádraží | 10.35 | 2 | |||
Teplice nad Metují | 9.31 | ||||
Teplice nad Metují město | 9.34 | 9.34 | |||
Teplice nad Metují skály | 9.37 | 9.37 | |||
Adršpach | 9.42 | 9.43 | 2 | ||
Horní Adršpach | 9.49 | 9.49 | |||
Hodkovice u Trutnova | 9.52 | 9.52 | |||
Janovice u Trutnova | 9.56 | 9.58 | 3 | ||
Radvanice | 10.05 | 10.06 | 2 | ||
Chvaleč | 10.13 | 10.13 | 2 | ||
Petříkovice | 10.19 | 10.19 | |||
Lhota u Trutnova | 10.23 | 10.23 | |||
Trutnov zastávka | 10.27 | 10.27 | |||
Trutnov střed | 10.30 | 10.31 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci