Os 15607 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Městec Králové | 15.54 | 3 | |||
Nymburk hlavní nádraží | 15.09 | 3 | |||
Veleliby | 15.13 | 15.13 | |||
Jíkev | 15.17 | 15.17 | |||
Oskořínek | 15.20 | 15.20 | |||
Křinec | 15.27 | 15.33 | 3 | ||
Svídnice | 15.38 | 15.38 | |||
Dymokury | 15.41 | 15.41 | |||
Činěves | 15.45 | 15.45 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci