Os 15419 | |
Řazení vlaku: 854 + ABfbrdtn795 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Náchod | 21.39 | 2/2 | |||
Trutnov hlavní nádraží | 20.39 | 3 | |||
Trutnov střed | 20.43 | 20.43 | 5 | ||
Trutnov-Poříčí | 20.45 | 20.46 | 1 | ||
Bohuslavice nad Úpou | 20.50 | 20.50 | |||
Suchovršice | 20.54 | 20.54 | |||
Velké Svatoňovice | 20.56 | 20.56 | |||
Malé Svatoňovice | 20.59 | 21.01 | 3 | ||
Rtyně v Podkrkonoší | 21.03 | 21.03 | |||
Rtyně v Podkrkonoší zastávka | 21.06 | 21.06 | |||
Červený Kostelec | 21.09 | 21.10 | 2 | ||
Olešnice | 21.13 | 21.13 | |||
Řešetova Lhota | 21.17 | 21.17 | |||
Starkoč | 21.20 | 21.24 | 4 | ||
Václavice | 21.29 | 21.32 | 2 | ||
Náchod zastávka | 21.36 | 21.36 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci