Os 15401 | |
Řazení vlaku: 854 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jaroměř | 4.52 | 5 | |||
Trutnov hlavní nádraží | 3.48 | 3 | |||
Trutnov střed | 3.52 | 3.52 | 5 | ||
Trutnov-Poříčí | 3.54 | 3.55 | 1 | ||
Bohuslavice nad Úpou | 3.59 | 3.59 | |||
Suchovršice | 4.03 | 4.03 | |||
Velké Svatoňovice | 4.05 | 4.05 | |||
Malé Svatoňovice | 4.08 | 4.09 | 3 | ||
Rtyně v Podkrkonoší | 4.12 | 4.12 | |||
Rtyně v Podkrkonoší zastávka | 4.15 | 4.15 | |||
Červený Kostelec | 4.19 | 4.19 | 2 | ||
Olešnice | 4.23 | 4.23 | |||
Řešetova Lhota | 4.27 | 4.27 | |||
Starkoč | 4.30 | 4.31 | 4 | ||
Česká Skalice | 4.37 | 4.38 | 2 | ||
Velká Jesenice | 4.41 | 4.41 | |||
Rychnovek | 4.46 | 4.46 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci