Os 15200 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hronov | 6.50 | 1 | |||
Letohrad | 4.28 | 3 | |||
Lukavice v Čechách | 4.32 | 4.32 | |||
Žamberk | 4.38 | 4.38 | 3 | ||
Bohousová | 4.45 | 4.45 | |||
Litice nad Orlicí | 4.48 | 4.49 | 2 | ||
Sopotnice | 4.52 | 4.53 | |||
Potštejn | 4.56 | 4.57 | 3 | ||
Záměl | 5.00 | 5.00 | |||
Doudleby nad Orlicí | 5.04 | 5.05 | 5 | ||
Kostelec nad Orlicí | 5.08 | 5.09 | 3 | ||
Kostelec nad Orlicí město | 5.11 | 5.12 | |||
Častolovice | 5.15 | 5.17 | 3 | ||
Čestice | 5.19 | 5.20 | |||
Lípa nad Orlicí | 5.24 | 5.24 | |||
Týniště nad Orlicí | 5.27 | 5.40 | 3 | ||
Bolehošť | 5.48 | 5.49 | 3 | ||
Očelice | 5.52 | 5.52 | |||
Opočno pod Orlickými horami | 5.57 | 6.01 | 2 | ||
Pohoří | 6.03 | 6.03 | |||
Bohuslavice nad Metují zastávka | 6.07 | 6.07 | |||
Bohuslavice nad Metují | 6.11 | 6.11 | 2 | ||
Černčice | 6.13 | 6.14 | |||
Nové Město nad Metují | 6.18 | 6.20 | 1 | ||
Václavice | 6.27 | 6.32 | 1 | ||
Náchod zastávka | 6.36 | 6.36 | |||
Náchod | 6.39 | 6.40 | 2/2 | ||
Náchod-Běloves | 6.43 | 6.43 | |||
Velké Poříčí | 6.47 | 6.47 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci