Os 14827 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Velké Meziříčí | 23.23 | 1/2 | |||
Havlíčkův Brod | 22.04 | 3 | |||
Pohledští Dvořáci | 22.08 | 22.09 | |||
Pohled | 22.13 | 22.14 | 2/1 | ||
Stříbrné Hory | 22.16 | 22.17 | |||
Přibyslav zastávka | 22.20 | 22.21 | |||
Přibyslav | 22.23 | 22.24 | 2/1 | ||
Ronov nad Sázavou | 22.27 | 22.27 | |||
Nížkov | 22.30 | 22.30 | |||
Sázava u Žďáru | 22.35 | 22.36 | 1/1 | ||
Hamry nad Sázavou | 22.40 | 22.40 | |||
Žďár nad Sázavou | 22.44 | 22.45 | 3/1 | ||
Ostrov nad Oslavou | 22.53 | 22.54 | 1/1 | ||
Laštovičky | 22.58 | 22.59 | |||
Sklené nad Oslavou | 23.03 | 23.04 | 2/1 | ||
Křižanov | 23.11 | 23.12 | 2/4 | ||
Martinice u Velkého Meziříčí | 23.17 | 23.17 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci