Ex 146 „Olše“ | |
Řazení vlaku: 162 + 2xBpeer61 + 2xBmeer61 + Apeer61 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bohumín | 9.36 | 2 | |||
Žilina | 7.42 | 3. | |||
Kysucké Nové Mesto | 7.51 | 7.52 | |||
Čadca | 8.12 | 8.15 | 3. | ||
Třinec (Trzyniec) | 8.52 | 8.53 | 2 | ||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 9.05 | 9.07 | 3 | ||
Karviná hlavní nádraží | 9.23 | 9.24 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci