Os 13681 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hanušovice | 21.23 | ||||
Staré Město pod Sněžníkem | 21.04 | 2 | |||
Chrastice | 21.08 | 21.08 | |||
Vysoké Žibřidovice | 21.13 | 21.13 | |||
Hanušovice zastávka | 21.19 | 21.19 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci