R 1286 | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn756 + ABfbrdtn795 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rakovník | 10.34 | 4 | |||
Praha Masarykovo nádraží | 9.02 | III./4 | |||
Praha-Dejvice | 9.11 | 9.12 | 4 | ||
Hostivice | 9.27 | 9.29 | 5 | ||
Kladno | 9.41 | 9.43 | 3 | ||
Kačice | 9.54 | 9.54 | |||
Stochov | 9.57 | 9.58 | 3 | ||
Nové Strašecí | 10.07 | 10.08 | 3 | ||
Lužná u Rakovníka | 10.21 | 10.22 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci