R 1254 | |
Řazení vlaku: 749 + B249 + BDs449 + B249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Budějovice | 20.46 | 4 | |||
Praha hlavní nádraží | 17.34 | 3 | |||
Praha-Smíchov | 17.41 | 17.42 | 3 | ||
Beroun | 18.10 | 18.11 | 2 | ||
Zdice | 18.20 | 18.22 | 4 | ||
Lochovice | 18.31 | 18.34 | 3 | ||
Jince | 18.42 | 18.43 | 3 | ||
Příbram | 18.56 | 19.00 | 3 | ||
Březnice | 19.16 | 19.17 | 1/3 | ||
Mirovice | 19.25 | 19.26 | 3 | ||
Čimelice | 19.32 | 19.33 | 2 | ||
Čížová | 19.48 | 19.49 | 2 | ||
Písek | 19.57 | 19.59 | 4 | ||
Protivín | 20.13 | 20.15 | 3 | ||
Číčenice | 20.21 | 20.22 | 3 | ||
Zliv | 20.32 | 20.33 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci