..: Trasa vlaku R 1244 - JŘ 2010 :..
R 1244
Řazení vlaku: 749 + B249 + BDs449 + B249  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  České Budějovice  10.46  4
  Praha hlavní nádraží   7.34 3
  Praha-Smíchov  7.41 7.42 3
  Beroun  8.10 8.11 2
  Zdice  8.20 8.22 4
  Lochovice  8.31 8.34 3
  Jince  8.42 8.43 3
  Příbram  8.56 9.00 3
  Březnice  9.16 9.17 1/3
  Mirovice  9.25 9.26 3
  Čimelice  9.32 9.33 2
  Čížová  9.48 9.49 2
  Písek  9.57 9.59 4
  Protivín  10.13 10.15 3
  Číčenice  10.21 10.22 3
  Zliv  10.32 10.33 2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster