R 1242 | |
Řazení vlaku: 749 + B249 + BDs449 + B249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Budějovice | 8.46 | 4 | |||
Praha hlavní nádraží | 5.34 | 3 | |||
Praha-Smíchov | 5.41 | 5.42 | 3 | ||
Beroun | 6.10 | 6.11 | 2 | ||
Zdice | 6.20 | 6.22 | 4 | ||
Lochovice | 6.31 | 6.34 | 3 | ||
Jince | 6.42 | 6.47 | 3 | ||
Příbram | 6.59 | 7.00 | 3 | ||
Březnice | 7.16 | 7.17 | 1/3 | ||
Mirovice | 7.25 | 7.26 | 3 | ||
Čimelice | 7.32 | 7.33 | 2 | ||
Čížová | 7.48 | 7.49 | 2 | ||
Písek | 7.57 | 7.59 | 4 | ||
Protivín | 8.13 | 8.15 | 3 | ||
Číčenice | 8.21 | 8.22 | 3 | ||
Zliv | 8.32 | 8.33 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci