R 1180 „Doubrava“ | |
Řazení vlaku: 854 + Bmx765 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 11.07 | 3 | |||
Jihlava | 8.44 | 2 | |||
Havlíčkův Brod | 9.12 | 9.15 | 5 | ||
Chotěboř | 9.31 | 9.32 | 3 | ||
Ždírec nad Doubravou | 9.42 | 9.43 | 3 | ||
Hlinsko v Čechách | 9.56 | 9.57 | 3 | ||
Žďárec u Skutče | 10.12 | 10.14 | 4 | ||
Chrast u Chrudimi | 10.28 | 10.28 | 4 | ||
Slatiňany | 10.35 | 10.36 | 4 | ||
Chrudim | 10.40 | 10.41 | 3 | ||
Pardubice-Rosice nad Labem | 10.54 | 11.02 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci