IC 101 „Anton Bruckner“ | |
Řazení vlaku: 363 + Aee142 + 2xBmee248 + 3xB249 + BDbmsee448 + A149 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 7.16 | 7 | |||
Praha-Vršovice | 7.20 | 7.21 | 2 | ||
Benešov u Prahy | 7.58 | 7.59 | 3 | ||
Olbramovice | 8.13 | 8.14 | 3 | ||
Tábor | 8.50 | 8.56 | 2/2 | ||
Soběslav | 9.11 | 9.12 | 2 | ||
Veselí nad Lužnicí | 9.18 | 9.20 | 3 | ||
České Budějovice | 9.55 | 10.06 | 3 | ||
Kaplice | 10.35 | 10.36 | 3 | ||
Rybník | 10.51 | 10.52 | 1/3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci