Pro vyhledání vlaku zadejte jeho číslo, nebo název. Hvězdičku * lze při vyhledávání používat dle zvyklostí.
V databázi byly nalezeny 4 vlaky.
|
EN 424 „Slovakia“ |
Trasa:
Košice 21.05, Poprad-Tatry 22.18-22.38, Žilina 0.39-0.55, Horní Lideč 2.01-2.20 (ze služeb. důvodů), Olomouc hl.n. 3.45-3.48, Pardubice hl.n. 5.15-5.18, Praha hl.n. 7.00 Detail trasy »
|
Řazení platné v období:
|
|
Aktualizace: 14.6.2010 (Hafan) | Trvalý odkaz | Grafická verze |
|
Poznámky k vlaku:
Souprava (vozy čís. 369-376,379) odjede do Prahy ONJ-vj. jako Sv 29424 v 7.46 h Souprava (vozy čís. 363,364) odjede kromě 25.XII.,1.I. do Prahy ONJ-odj. jako Sv 29444 v 8.12 h 1846 / 425 č. 379: Zvolen os.st. - Praha hl.n.
|
Dopravce vlaku:
České dráhy, a.s.; |
|
|
EN 425 „Slovakia“ |
Trasa:
Praha hl.n. 22.00, Pardubice hl.n. 23.17-23.20, Olomouc hl.n. 0.45-0.48, Horní Lideč 2.15-2.25 (ze služeb. důvodů), Žilina 3.29-3.44, Poprad-Tatry 5.30-6.00, Košice 7.27 Detail trasy »
|
|
Aktualizace: 25.7.2010 (Hafan) | Trvalý odkaz | Grafická verze |
|
Poznámky k vlaku:
Souprava (vozy čís. 369-376,379) přijede z Prahy ONJ-vj. jako Sv 29425 v 21.18 h Souprava (vozy čís. 363,364) přijede kromě 24.,31.XII. z Prahy ONJ-odj. jako Sv 29207 v 16.32 h 425 / 1847 č. 379: Praha hl.n. - Zvolen os.st.
|
Dopravce vlaku:
České dráhy, a.s.; |
|
|
EN 476 „Metropol“ |
Trasa:
Budapest-Keleti pu. 19.58, Štúrovo 21.09-21.12, Bratislava hl.st. 22.34-22.50, Kúty 23.28-23.30, Břeclav 23.43-0.05, Brno hl.n. 0.36-0.38, Praha hl.n. 3.22-3.33, Děčín hl.n. 5.00-5.02, Dresden Hbf 5.46-6.15, Berlin Südkreuz 8.47-8.49, Berlin Hbf 8.54 Detail trasy »
|
|
Varianta: Řazení z Budepest-Kel. |
|
|
Aktualizace: 18.7.2010 (Hafan) | Trvalý odkaz | Grafická verze |
|
Poznámky k vlaku:
374 / 476 / 470 č. 777: Bucuresti Nord - Praha hl.n. 477 / 470 č. 376, 375: Budapest-Kel. - Praha hl.n. 477 / 406 č. 362, 361: Budapest-Kel. - Kraków Gl. 477 / 406 č. 360: Budapest-Kel. - Minsk Pass. 205 / 477 / 406 č. 359: Zagreb Gl. Kol. - St. Peterburg 477 / 406 č. 358: Budapest-Kel. - Moskva Bel. 477 / 406 č. 356, 355, 354: Budapest-Kel. - Warsawa Wsch. 810 / 477 / 440 č. 379: Banská Bystrica - Cheb
|
Dopravce vlaku:
České dráhy, a.s.; |
|
|
Varianta: Řazení z Břeclavi |
|
|
Aktualizace: 18.7.2010 (Hafan) | Trvalý odkaz | Grafická verze |
|
Poznámky k vlaku:
810 / 476 / 440 č. 379: Banská Bystrica - Cheb
|
Dopravce vlaku:
České dráhy, a.s.; |
|
|
EN 477 „Metropol“ |
Trasa:
Berlin Hbf 19.25, Berlin Südkreuz 19.29-19.37, Dresden Hbf 21.58-22.10, Děčín hl.n. 22.55-22.57, Praha hl.n. 0.27-0.37, Brno hl.n. 3.22-3.24, Břeclav 3.57-4.47, Kúty 4.59-5.01, Bratislava hl.st. 5.40-5.53, Štúrovo 7.15-7.18, Budapest-Keleti pu. 8.32 Detail trasy »
|
|
Varianta: Řazení z Berlin Hbf |
|
|
Aktualizace: 14.6.2010 (Hafan) | Trvalý odkaz | Grafická verze |
|
Poznámky k vlaku:
477 / 407 č. 264, 265, 266: Berlin Hbf - Wien Westbf
|
Dopravce vlaku:
České dráhy, a.s.; |
|
|
Varianta: Řazení z Prahy hl.n. |
|
|
Aktualizace: 18.7.2010 (Hafan) | Trvalý odkaz | Grafická verze |
|
Poznámky k vlaku:
441 / 477 / 811 č. 379: Cheb - Banská Bystrica 477 / 407 č. 264, 265, 266: Berlin Hbf - Wien Westbf
|
Dopravce vlaku:
České dráhy, a.s.; |
|
|
Varianta: Řazení z Břeclavi |
|
|
Aktualizace: 18.7.2010 (Hafan) | Trvalý odkaz | Grafická verze |
|
Poznámky k vlaku:
407 / 477 č. 354, 355, 356: Warszawa Wsch. - Budapest-Kel. 407 / 477 č. 358: Moskva Bel. - Budapest-Kel. 407 / 477 / 204 č. 359: St. Peterburg - Zagreb Gl. Kol. 407 / 477 č. 360: Minsk Pass. - Budapest-Kel. 407 / 477 č. 361, 362: Kraków Gl. - Budapest-Kel. 471 / 477 č. 375, 376: Praha hl.n. - Budapest-Kel. 471 / 477 / 375 č. 777: Praha hl.n. - Bucuresti Nord 441 / 477 / 811 č. 379: Cheb - Banská Bystrica
|
Dopravce vlaku:
České dráhy, a.s.; |
|
Poznámky k vozům:
1) JV = servis zajišťuje firma Jídelní a lůžkové vozy, a.s. 2) Nejede 23./24.-31.XII./1.I. 3) WK = servis zajišťuje firma WAGON SLOVAKIA KOŠICE, a.s. 4) Nejede 24./25.,31.XII./1.I. 5) Lehátkový úsek Košice – Praha hl.n., oddíl čís. 1 pro WK, 8 oddílů 6) Oddíl čís. 1 služební 7) WKC = servis zajišťuje firma Wagon Slovakia CZ, s.r.o. 8) Lehátkový úsek Praha hl.n. – Košice, oddíl čís. 1 pro WK, 8 oddílů 9) Nejede 24./25.XII.-1./2.I. 10) Jede pp; jede-li vůz čís. 359 nebo 360, nesmí jet vůz čís. 777 11) GV = servis zajišťuje firma Gevaro Bucuresti 12) WS = servis zajišťuje firma WARS 13) Lehátkový úsek Budapest-Kel. – Kraków Gl., oddíl čís. 1 pro WARS, 8 oddílů 14) Jede v /,/ 31.V./1.VI.-4./5.X.; jinak pp v /,/ do 28./29.V. a od 8./9.X. 15) Jede v // 2./3./4.VI.-15./16./17.IX.; jinak pp v // do 26./27./28.V. a od 22./23./24.IX. 16) UV = servis zajišťuje firma Utasellátó / WS = servis zajišťuje firma WARS 17) Lehátkový úsek Budapest-Kel. – Warszawa Wsch., oddíl čís. 1 pro UV/WARS, 9 oddílů 18) UV = servis zajišťuje firma Utasellátó 19) Lehátkový úsek Budapest-Kel. – Berlin Südkreuz, oddíl čís. 1 pro UV, 9 oddílů 20) Lehátkový úsek Wien Westbf – Berlin Südkreuz, oddíl čís. 1 pro UV, 9 oddílů 21) Lehátkový úsek Berlin Südkreuz – Budapest-Kel., oddíl čís. 1 pro UV, 9 oddílů 22) Jede pp 23) Lehátkový úsek Warszawa Wsch. – Budapest-Kel., oddíl čís. 1 pro UV/WARS, 9 oddílů 24) Jede v // 30./31.V./1.VI.-12./13./14.IX.; jinak pp v // do 23./24./25.V. a od 19./20./21.IX. 25) Jede v /,/ 30./31.V.-3./4.X.; jinak pp v /,/ do 27./28.V. a od 7./8.X. 26) Lehátkový úsek Kraków Gl. – Budapest-Kel., oddíl čís. 1 pro WARS, 8 oddílů |
|
Poznámky k oběhům:
a) Kurs EWP 3177 Zvolen os.st. 19.07, Žilina 21.27 vlakem Zr 1846; Oběh kursu EWP 3177: Praha hl.n. – Žilina – Zvolen os.st. 15.56/16.05 – Banská Bystrica 16.23/16.35 – Bratislava hl.st. – Praha hl.n. – Cheb vlakem EN 425//Zr 1847/1849/Os 7316 -/7304 ,/R 810//EN 476/R 440 // Cheb – Praha hl.n. – Bratislava hl.st. – Banská Bystrica 14.54 – Zvolen os.st. 15.18 – Žilina – Praha hl.n. – Praha hl.n. vlakem R 441//EN 477/R 811/834/Zr 1846//EN 424 b) Praha: vůz čís. 364 (1.TD) přechází do vozu čís. 363 (2.TD); 363 (3.TD) do 364 (4.TD) c) V pro 1849; Kurs EWP 3177 – Žilina 5.48, Zvolen os.st. 7.55 vlakem Zr 1847; Kurs EWP 3177 Žilina 7.11, Zvolen os.st. 9.17 vlakem Zr 1849; Oběh kursu EWP 3177: Praha hl.n. – Žilina – Zvolen os.st. 15.56/16.05 – Banská Bystrica 16.23/16.35 – Bratislava hl.st. – Praha hl.n. – Cheb vlakem EN 425//Zr 1847/1849/Os 7316 -/7304 ,/R 810//EN 476/R 440 // Cheb – Praha hl.n. – Bratislava hl.st. – Banská Bystrica 14.54 – Zvolen os.st. 15.18 – Žilina – Praha hl.n. – Praha hl.n. vlakem R 441//EN 477/R 811/834/Zr 1846//EN 424 d) Praha: vůz čís. 363 (2.TD) přechází od vozu čís. 364 (1.TD); 364 (4.TD) od 363 (3.TD) e) Kurs EWP 3223 Bucuresti Nord 5.30, Brasov 8.22-8.32, Curtici 16.08-16.23, Lökösháza 15.35-15.50, Budapest-Kel. 18.47 vlakem R 374; f) Kurs EWP 3141 Zagreb Gl. Kol. 9.58, Koprivnica 11.15-11.23, Gyékényes 11.37-11.55, Budapest-Kel. 16.03 vlakem R 205; Kurs EWP 3141 Orša Centr. 0.43, St. Peterburg 12.43 vlakem R 62; g) Kurs EWP 3209 Banská Bystrica 19.02, Zvolen os.st. 19.26-19.29, Bratislava hl.st. 22.26 vlakem R 810; h) Kurs EWP 3209 Bratislava hl.st. 6.15, Zvolen os.s. 9.20-9.23, Banská Bystrica 9.47 vlakem R 811; i) Kurs EWP 3141 Budapest-Kel. 13.00, Gyékényes 17.34-17.58, Koprivnica 18.12-18.16, Zagreb Gl. Kol. 19.36 vlakem R 204; Kurs EWP 3141 St. Peterburg 15.00, Brest Centr. 8.26 vlakem R 49; j) Kurs EWP 3223 Budapest-Kel. 9.13, Lökösháza 12.10-12.25, Curtici 13.37-13.52, Brasov 21.17-21.29, Bucuresti Nord 0.35 vlakem R 375; |
|
|
|