Osobní vlaky |
---|
Os 20900 - Rybník 4.54, Lipno nad Vltavou 5.33 |
Os 20902 - Rybník 6.54, Lipno nad Vltavou 7.36 |
Os 20903 - Lipno nad Vltavou 8.09, Loučovice 8.14-8.15, Rybník 8.49 |
Os 20904 - Rybník 8.59, Vyšší Brod klášter 9.20-9.22, Lipno nad Vltavou 9.41 |
Os 20905 - Lipno nad Vltavou 10.08, Rybník 10.48 |
Os 20906 - Rybník 11.05, Lipno nad Vltavou 11.46 |
Os 20907 - Lipno nad Vltavou 12.08, Rybník 12.48 |
Os 20908 - Rybník 13.18, Lipno nad Vltavou 13.58 |
Os 20909 - Lipno nad Vltavou 14.08, Rybník 14.48 |
Os 20910 - Rybník 15.18, Lipno nad Vltavou 15.59 |
Os 20911 - Lipno nad Vltavou 16.12, Vyšší Brod klášter 16.30-16.32, Rybník 16.52 |
Os 20912 - Rybník 17.26, Lipno nad Vltavou 18.10 |
Os 20913 - Lipno nad Vltavou 18.21, Rybník 19.02 |
Os 20914 - Rybník 19.10, Lipno nad Vltavou 19.51 |
Os 20915 - Lipno nad Vltavou 20.38, Rybník 21.18-21.28, Horní Dvořiště 21.36 |
Os 20921 - Vyšší Brod klášter 4.28, Rybník 4.49 |
Os 20951 - Lipno nad Vltavou 7.50, Loučovice 7.56 |