Os 8765 | |
Řazení vlaku: 163 + B + 3xBt + 3xB Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Lipany | 0.00 | 6.45 | |||
Rožkovany | 6.48 | 6.48 | |||
Červenica | 6.51 | 6.52 | |||
Pečovská Nová Ves | 6.54 | 6.55 | |||
Sabinov | 6.59 | 7.01 | |||
Orkucany | 7.05 | 7.06 | |||
Šarišské Michaľany | 7.09 | 7.10 | |||
Veľký Šariš | 7.15 | 7.16 | |||
Prešov mesto | 7.22 | 7.23 | |||
Prešov | 7.27 | 7.41 | Nástupište č. | ||
Haniska pri Prešove | 7.45 | 7.46 | |||
Kendice | 7.50 | 7.50 | |||
Drienovská Nová Ves | 7.53 | 7.53 | |||
Drienovská Nová Ves obec | 7.56 | 7.56 | |||
Ličartovce | 8.00 | 8.00 | |||
Obišovce | 8.03 | 8.03 | |||
Kysak | 8.07 | 8.08 | |||
Trebejov | 8.10 | 8.11 | |||
Kostoľany nad Hornádom | 8.15 | 8.16 | |||
Ťahanovce | 8.20 | 8.21 | |||
Košice | 8.25 | 0.00 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci