R 607 „Liptov“ | |
Řazení vlaku: 362 + Apeer61 + ARpeer61 + BDshmeer + 6xBmeer61 + 6xB Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bratislava hlavná stanica | 0.00 | 12.10 | 3./10 | ||
Bratislava-Vinohrady | 12.15 | 12.16 | |||
Trnava | 12.40 | 12.42 | |||
Leopoldov | 12.54 | 12.56 | 2. | ||
Piešťany | 13.07 | 13.08 | |||
Nové Mesto nad Váhom | 13.19 | 13.21 | 2. | ||
Trenčín | 13.40 | 13.42 | 2. | ||
Trenčianska Teplá | 13.49 | 13.51 | |||
Púchov | 14.11 | 14.13 | |||
Považská Bystrica | 14.23 | 14.24 | |||
Žilina | 14.50 | 14.55 | 2. | ||
Vrútky | 15.12 | 15.14 | |||
Kraľovany | 15.27 | 15.29 | |||
Ružomberok | 15.44 | 15.46 | |||
Liptovský Mikuláš | 16.03 | 16.05 | |||
Štrba | 16.32 | 16.34 | |||
Poprad-Tatry | 16.47 | 16.51 | 1. | ||
Spišská Nová Ves | 17.09 | 17.11 | |||
Margecany | 17.36 | 17.38 | |||
Kysak | 17.53 | 17.55 | |||
Košice | 18.07 | 0.00 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci