Os 5003 | |
Řazení vlaku: 750 + BDs + 3xBt Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nové Zámky | 0.00 | 12.55 | 4. | ||
Bánov | 13.02 | 13.02 | |||
Šurany | 13.07 | 13.08 | |||
Ondrochov | 13.13 | 13.13 | |||
Komjatice | 13.17 | 13.18 | |||
Veľký Kýr | 13.22 | 13.22 | |||
Branč | 13.26 | 13.26 | |||
Ivanka pri Nitre | 13.31 | 13.32 | |||
Dolné Krškany | 13.36 | 13.37 | |||
Nitra | 13.42 | 14.38 | |||
Nitra zastávka | 14.41 | 14.41 | |||
Mlynárce | 14.44 | 14.44 | |||
Lužianky | 14.49 | 15.05 | |||
Čakajovce | 15.08 | 15.08 | |||
Jelšovce | 15.11 | 15.11 | |||
Výčapy-Opatovce | 15.15 | 15.15 | |||
Koniarovce | 15.18 | 15.19 | |||
Preseľany nad Nitrou zastávka | 15.22 | 15.23 | |||
Kamanová | 15.26 | 15.26 | |||
Mýtna Nová Ves | 15.29 | 15.29 | |||
Ludanice | 15.33 | 15.33 | |||
Chrabrany | 15.37 | 15.37 | |||
Topoľčany | 15.42 | 16.02 | |||
Krušovce | 16.07 | 16.07 | |||
Bošany | 16.12 | 16.12 | |||
Chynorany | 16.17 | 16.18 | |||
Žabokreky nad Nitrou | 16.21 | 16.22 | |||
Veľké Bielice | 16.27 | 16.35 | |||
Partizánske | 16.37 | 16.38 | |||
Partizánske zastávka | 16.40 | 16.41 | |||
Veľké Uherce | 16.45 | 16.45 | |||
Oslany | 16.50 | 16.50 | |||
Bystričany | 16.54 | 17.03 | |||
Zemianske Kostoľany | 17.08 | 17.08 | |||
Nováky | 17.13 | 17.14 | |||
Koš | 17.19 | 17.19 | |||
Prievidza | 17.25 | 0.00 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci