Os 3925 | |
Řazení vlaku: 163 + 3xBdt + B Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Zwardoń | 0.00 | 19.49 | |||
Skalité-Serafínov | 19.51 | 19.52 | |||
Skalité-Kudlov | 19.56 | 19.56 | |||
Skalité pod Poľanou | 19.59 | 19.59 | |||
Skalité | 20.03 | 20.14 | |||
Skalité zastávka | 20.16 | 20.17 | |||
Čierne-Polesie | 20.19 | 20.19 | |||
Čierne pri Čadci zastávka | 20.21 | 20.22 | |||
Čierne pri Čadci | 20.25 | 20.26 | |||
Svrčinovec | 20.29 | 20.30 | |||
Čadca | 20.36 | 20.42 | 1. | ||
Čadca mesto | 20.44 | 20.45 | |||
Oščadnica | 20.50 | 20.50 | |||
Krásno nad Kysucou | 20.55 | 20.56 | |||
Dunajov | 20.59 | 20.59 | |||
Ochodnica | 21.02 | 21.03 | |||
Kysucké Nové Mesto | 21.08 | 21.09 | |||
Rudina | 21.12 | 21.13 | |||
Brodno | 21.16 | 21.16 | |||
Žilina | 21.23 | 0.00 | 2. |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci