Os 3514 | |
Řazení vlaku: 811 + 813 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Trenčianska Teplá | 0.00 | 13.40 | |||
Nemšová | 13.44 | 13.45 | |||
Horné Srnie | 13.50 | 13.53 | |||
Vlárský průsmyk | 14.00 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci