Os 3501 | |
Řazení vlaku: 813 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Vlárský průsmyk | 0.00 | 4.49 | 2 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 0.00 | 3.17 | |||
Velká Bystřice | 3.24 | 3.25 | 3 | ||
Velká Bystřice zastávka | 3.28 | 3.28 | |||
Hlubočky-Mariánské Údolí | 3.31 | 3.32 | 2 | ||
Hlubočky | 3.37 | 3.38 | |||
Hrubá Voda | 3.43 | 3.44 | 3 | ||
Domašov nad Bystřicí | 3.57 | 3.58 | 2 | ||
Moravský Beroun | 4.06 | 4.23 | 3 | ||
Dětřichov nad Bystřicí | 4.33 | 4.33 | |||
Lomnice u Rýmařova | 4.38 | 4.38 | |||
Valšov | 4.46 | 4.47 | 3 | ||
Bruntál | 4.55 | 4.56 | 3 | ||
Horné Srnie | 4.55 | 4.56 | |||
Nemšová | 5.00 | 5.01 | |||
Milotice nad Opavou | 5.06 | 5.07 | 3 | ||
Trenčianska Teplá | 5.06 | 5.07 | |||
Zátor | 5.12 | 5.12 | |||
Brantice | 5.15 | 5.18 | 1 | ||
Trenčín | 5.15 | 0.00 | 3. | ||
Krnov | 5.26 | 0.00 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci