R 1381 „Cracovia“ | |
Řazení vlaku: 363 + 3xB + AcBcm61 + 2xBc + 3xWLAB + B + A + B + Bc Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kraków Główny | 0.00 | 22.45 | |||
Kraków Płaszów | 22.53 | 22.54 | |||
Bochnia | 23.17 | 23.18 | |||
Tarnów | 23.47 | 23.50 | |||
Stróże | 0.54 | 0.55 | |||
Nowy Sącz | 1.34 | 1.36 | |||
Stary Sącz | 1.44 | 1.45 | |||
Rytro | 1.54 | 1.55 | |||
Piwniczna Zdrój | 2.04 | 2.05 | |||
Żegiestów Zdrój | 2.37 | 2.38 | |||
Muszyna | 2.53 | 3.04 | |||
Plaveč | 3.25 | 3.35 | |||
Lipany | 4.01 | 4.02 | |||
Sabinov | 4.11 | 4.12 | |||
Prešov | 4.29 | 4.30 | Nástupište č. | ||
Kysak | 4.46 | 4.47 | |||
Košice | 5.00 | 5.17 | |||
Hidasnémeti | 6.00 | 6.14 | |||
Miskolc Tiszai pu. | 7.00 | 7.03 | |||
Nyékládháza | 7.12 | 7.13 | |||
Mezőkövesd | 7.30 | 7.31 | |||
Füzesabony | 7.39 | 7.40 | |||
Kál-Kápolna | 7.47 | 7.48 | |||
Vámosgyörk | 8.02 | 8.03 | |||
Hatvan | 8.14 | 8.15 | |||
Jászfényszaru | 8.24 | 8.25 | |||
Pusztamonostor | 8.29 | 8.30 | |||
Jászberény | 8.39 | 8.40 | |||
Meggyespele | 8.45 | 8.46 | |||
Portelek | 8.49 | 8.50 | |||
Jászboldogháza-Jánoshida | 8.55 | 8.56 | |||
Újszász | 9.09 | 9.10 | |||
Zagyvarékas | 9.14 | 9.15 | |||
Abonyi út | 9.19 | 9.20 | |||
Szolnok | 9.27 | 9.28 | |||
Mezőtúr | 9.54 | 9.55 | |||
Gyoma | 10.07 | 10.08 | |||
Békéscsaba | 10.30 | 10.31 | |||
Lőkösháza | 10.51 | 0.00 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci