Vlak 2221 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Katowice | 0.00 | 6.58 | |||
Katowice Ligota | 7.06 | 7.07 | |||
Tychy | 7.18 | 7.18 | |||
Pszczyna | 7.37 | 7.37 | |||
Zabrzeg | 7.48 | 7.48 | |||
Chybie Mnich | 8.01 | 8.01 | |||
Zaborze | 8.06 | 8.06 | |||
Pierściec | 8.16 | 8.16 | |||
Skoczów | 8.26 | 8.27 | |||
Skoczów Bładnice | 8.31 | 8.31 | |||
Goleszów | 8.37 | 8.37 | |||
Goleszów Górny | 8.41 | 8.41 | |||
Bażanowice | 8.47 | 8.48 | |||
Cieszyn Mnisztwo | 8.56 | 8.56 | |||
Cieszyn | 9.02 | 9.03 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 9.08 | 0.00 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci