Os 9930 | |
Řazení vlaku: 451 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 0.00 | 21.46 | 3 | ||
Praha-Smíchov | 21.53 | 21.54 | 3 | ||
Praha-Velká Chuchle | 21.59 | 22.00 | |||
Praha-Radotín | 22.03 | 22.03 | 2 | ||
Černošice | 22.08 | 22.08 | |||
Černošice-Mokropsy | 22.10 | 22.11 | |||
Všenory | 22.13 | 22.14 | |||
Dobřichovice | 22.16 | 22.16 | 2 | ||
Řevnice | 22.20 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci