Os 9715 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Peruc | 0.00 | 15.45 | 2 | ||
Telce | 15.49 | 15.49 | |||
Vrbičany | 15.51 | 15.51 | |||
Klobuky v Čechách | 15.54 | 15.55 | 2 | ||
Páleček | 15.58 | 15.58 | |||
Zlonice | 16.02 | 16.03 | 2 | ||
Královice u Zlonic | 16.09 | 16.09 | |||
Slaný | 16.15 | 16.22 | 4 | ||
Slaný předměstí | 16.26 | 16.26 | |||
Podlešín | 16.31 | 16.32 | 3 | ||
Zvoleněves | 16.36 | 16.41 | 1 | ||
Kamenný Most u Kralup nad Vltavou | 16.44 | 16.44 | |||
Neuměřice | 16.46 | 16.46 | |||
Olovnice | 16.49 | 16.50 | 3 | ||
Zeměchy | 16.52 | 16.52 | |||
Kralupy nad Vltavou předměstí | 16.54 | 16.57 | 1 | ||
Kralupy nad Vltavou | 17.01 | 0.00 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci