Os 9569 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Turnov | 0.00 | 12.12 | 2/2 | ||
Příšovice | 12.17 | 12.17 | 1 | ||
Loukov u Mnichova Hradiště | 12.21 | 12.24 | 2 | ||
Březina nad Jizerou | 12.27 | 12.27 | |||
Mnichovo Hradiště | 12.32 | 12.33 | 2 | ||
Bakov nad Jizerou město | 12.38 | 12.39 | |||
Bakov nad Jizerou | 12.41 | 12.51 | 3 | ||
Mladá Boleslav-Debř | 12.55 | 12.56 | 2 | ||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 13.01 | 0.00 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci