R 955 | |
Řazení vlaku: 163 + A151 + BDs450 + 2xBp282 + B256 + 3xBp282 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Smíchov | 0.00 | 18.53 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 19.00 | 19.11 | 4 | ||
Praha-Vysočany | 19.18 | 19.19 | 1/2 | ||
Lysá nad Labem | 19.42 | 19.43 | 2 | ||
Nymburk hlavní nádraží | 19.54 | 19.56 | 1 | ||
Poděbrady | 20.01 | 20.02 | 1/2 | ||
Chlumec nad Cidlinou | 20.27 | 20.30 | |||
Hradec Králové hlavní nádraží | 20.51 | 0.00 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci