Os 9516 | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Vršovice | 0.00 | 19.40 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 19.44 | 19.47 | 5 | ||
Praha-Vysočany | 19.54 | 19.56 | 2/2 | ||
Praha-Satalice | 20.04 | 20.04 | 2 | ||
Praha-Kbely | 20.07 | 20.07 | |||
Praha-Čakovice | 20.11 | 20.14 | 3 | ||
Hovorčovice | 20.18 | 20.18 | |||
Měšice u Prahy | 20.22 | 20.22 | 1 | ||
Zlonín | 20.24 | 20.24 | |||
Kojetice u Prahy | 20.27 | 20.27 | |||
Neratovice | 20.31 | 20.32 | 3 | ||
Tišice | 20.35 | 20.35 | |||
Všetaty | 20.39 | 20.43 | 1/1 | ||
Byšice | 20.47 | 20.47 | 2 | ||
Kojovice | 20.51 | 20.51 | |||
Košátky | 20.52 | 20.52 | |||
Kropáčova Vrutice | 20.55 | 20.57 | 2 | ||
Zdětín u Chotětova | 21.03 | 21.03 | |||
Chotětov | 21.06 | 21.07 | 3 | ||
Krnsko | 21.13 | 21.13 | |||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 21.17 | 0.00 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci