Os 9506 | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Vršovice | 0.00 | 9.40 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 9.44 | 9.47 | 5 | ||
Praha-Vysočany | 9.54 | 9.56 | 2/2 | ||
Praha-Satalice | 10.04 | 10.04 | 2 | ||
Praha-Kbely | 10.07 | 10.07 | |||
Praha-Čakovice | 10.11 | 10.14 | 3 | ||
Hovorčovice | 10.18 | 10.18 | |||
Měšice u Prahy | 10.22 | 10.22 | 1 | ||
Zlonín | 10.24 | 10.24 | |||
Kojetice u Prahy | 10.27 | 10.27 | |||
Neratovice | 10.31 | 10.32 | 3 | ||
Tišice | 10.35 | 10.35 | |||
Všetaty | 10.39 | 10.43 | 1/1 | ||
Byšice | 10.46 | 10.47 | 2 | ||
Kojovice | 10.50 | 10.50 | |||
Košátky | 10.52 | 10.52 | |||
Kropáčova Vrutice | 10.56 | 10.59 | 2 | ||
Zdětín u Chotětova | 11.05 | 11.05 | |||
Chotětov | 11.09 | 11.10 | 3 | ||
Krnsko | 11.16 | 11.16 | |||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 11.21 | 0.00 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci