Os 9362 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Český Brod | 0.00 | 9.48 | 3 | ||
Rostoklaty | 9.52 | 9.52 | |||
Tuklaty | 9.55 | 9.55 | |||
Úvaly | 9.58 | 9.59 | 2 | ||
Praha-Klánovice | 10.02 | 10.02 | |||
Praha-Běchovice | 10.06 | 10.07 | 2 | ||
Praha-Dolní Počernice | 10.09 | 10.09 | |||
Praha-Kyje | 10.12 | 10.12 | |||
Praha-Libeň | 10.18 | 10.19 | 2 | ||
Praha Masarykovo nádraží | 10.27 | 0.00 | II./2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci