Os 9329 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 0.00 | 23.15 | I./1 | ||
Praha-Libeň | 23.23 | 23.24 | 3 | ||
Praha-Kyje | 23.29 | 23.29 | |||
Praha-Dolní Počernice | 23.32 | 23.32 | |||
Praha-Běchovice | 23.34 | 23.35 | 1 | ||
Praha-Klánovice | 23.39 | 23.39 | |||
Úvaly | 23.43 | 23.43 | 1/2 | ||
Tuklaty | 23.46 | 23.46 | |||
Rostoklaty | 23.49 | 23.49 | |||
Český Brod | 23.53 | 23.54 | 2 | ||
Klučov | 23.57 | 23.57 | |||
Poříčany | 0.00 | 0.01 | 1 | ||
Tatce | 0.04 | 0.04 | |||
Pečky | 0.07 | 0.08 | 2 | ||
Cerhenice | 0.11 | 0.11 | |||
Velim | 0.15 | 0.15 | 2 | ||
Nová Ves u Kolína | 0.17 | 0.17 | |||
Kolín zastávka | 0.21 | 0.21 | |||
Kolín | 0.24 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci