Os 9309 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 0.00 | 8.15 | I./1 | ||
Praha-Libeň | 8.23 | 8.24 | 3 | ||
Praha-Kyje | 8.29 | 8.29 | |||
Praha-Dolní Počernice | 8.32 | 8.32 | |||
Praha-Běchovice | 8.34 | 8.35 | 1 | ||
Praha-Klánovice | 8.39 | 8.39 | |||
Úvaly | 8.43 | 8.43 | 1/2 | ||
Tuklaty | 8.46 | 8.46 | |||
Rostoklaty | 8.49 | 8.49 | |||
Český Brod | 8.53 | 8.54 | 2 | ||
Klučov | 8.57 | 8.57 | |||
Poříčany | 9.00 | 9.05 | 1 | ||
Tatce | 9.08 | 9.08 | |||
Pečky | 9.11 | 9.12 | 2 | ||
Cerhenice | 9.15 | 9.15 | |||
Velim | 9.19 | 9.19 | 2 | ||
Nová Ves u Kolína | 9.21 | 9.21 | |||
Kolín zastávka | 9.25 | 9.25 | |||
Kolín | 9.28 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci