Os 9273 | |
Řazení vlaku: 810 + 2xBtax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Čerčany | 0.00 | 14.03 | 1. | ||
Lštění | 14.06 | 14.06 | |||
Zlenice | 14.10 | 14.10 | |||
Hvězdonice | 14.15 | 14.16 | 2 | ||
Chocerady | 14.19 | 14.19 | |||
Vlkovec | 14.22 | 14.22 | |||
Samechov | 14.26 | 14.27 | 3 | ||
Stříbrná Skalice | 14.30 | 14.30 | |||
Plužiny | 14.34 | 14.34 | |||
Sázava zastávka | 14.38 | 14.38 | |||
Sázava | 14.41 | 14.43 | 2 | ||
Samopše | 14.48 | 14.48 | |||
Ledečko | 14.53 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci