Os 9222 | |
Řazení vlaku: 810 + 2xBtax780 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ledeč nad Sázavou | 0.00 | 13.29 | 3 | ||
Chřenovice-Podhradí | 13.34 | 13.34 | |||
Chřenovice | 13.40 | 13.40 | |||
Budčice | 13.44 | 13.44 | |||
Vlastějovice | 13.46 | 13.47 | 2 | ||
Laziště | 13.49 | 13.49 | |||
Horka nad Sázavou | 13.53 | 13.53 | |||
Zruč nad Sázavou | 13.58 | 13.59 | 3 | ||
Zruč nad Sázavou zastávka | 14.02 | 14.02 | |||
Chabeřice | 14.09 | 14.09 | |||
Čížov | 14.11 | 14.11 | |||
Střechov nad Sázavou | 14.15 | 14.15 | |||
Kácov zastávka | 14.20 | 14.20 | |||
Kácov | 14.24 | 14.30 | 2 | ||
Vranice | 14.35 | 14.35 | |||
Soběšín | 14.39 | 14.39 | |||
Český Šternberk zastávka | 14.44 | 14.44 | |||
Český Šternberk | 14.46 | 14.46 | |||
Malovidy | 14.48 | 14.48 | |||
Rataje nad Sázavou-Ivaň | 14.52 | 14.52 | |||
Rataje nad Sázavou zastávka | 14.54 | 14.54 | |||
Ledečko | 14.58 | 15.00 | 2 | ||
Samopše | 15.04 | 15.04 | |||
Sázava | 15.09 | 15.10 | 3 | ||
Sázava zastávka | 15.12 | 15.12 | |||
Plužiny | 15.16 | 15.16 | |||
Stříbrná Skalice | 15.19 | 15.19 | |||
Samechov | 15.23 | 15.28 | 2 | ||
Vlkovec | 15.31 | 15.31 | |||
Chocerady | 15.33 | 15.33 | |||
Hvězdonice | 15.38 | 15.39 | 2 | ||
Zlenice | 15.43 | 15.43 | |||
Lštění | 15.47 | 15.47 | |||
Čerčany | 15.51 | 0.00 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci