Os 9221 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Čerčany | 0.00 | 7.24 | 1 | ||
Lštění | 7.27 | 7.27 | |||
Zlenice | 7.30 | 7.30 | |||
Hvězdonice | 7.35 | 7.40 | 2 | ||
Chocerady | 7.43 | 7.43 | |||
Vlkovec | 7.46 | 7.46 | |||
Samechov | 7.50 | 7.51 | 3 | ||
Stříbrná Skalice | 7.54 | 7.54 | |||
Plužiny | 7.57 | 7.57 | |||
Sázava zastávka | 8.01 | 8.01 | |||
Sázava | 8.04 | 8.05 | 2 | ||
Samopše | 8.10 | 8.10 | |||
Ledečko | 8.14 | 8.15 | 2 | ||
Rataje nad Sázavou zastávka | 8.17 | 8.17 | |||
Rataje nad Sázavou-Ivaň | 8.19 | 8.19 | |||
Malovidy | 8.23 | 8.23 | |||
Český Šternberk | 8.26 | 8.26 | |||
Český Šternberk zastávka | 8.29 | 8.29 | |||
Soběšín | 8.34 | 8.34 | |||
Vranice | 8.38 | 8.38 | |||
Kácov | 8.44 | 8.45 | 3 | ||
Kácov zastávka | 8.48 | 8.48 | |||
Střechov nad Sázavou | 8.53 | 8.53 | |||
Čížov | 8.57 | 8.57 | |||
Chabeřice | 8.59 | 8.59 | |||
Zruč nad Sázavou zastávka | 9.04 | 9.04 | |||
Zruč nad Sázavou | 9.08 | 9.16 | 4 | ||
Horka nad Sázavou | 9.20 | 9.20 | |||
Laziště | 9.24 | 9.24 | |||
Vlastějovice | 9.26 | 9.27 | 3 | ||
Budčice | 9.29 | 9.29 | |||
Chřenovice | 9.33 | 9.33 | |||
Chřenovice-Podhradí | 9.39 | 9.39 | |||
Ledeč nad Sázavou | 9.45 | 0.00 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci