Os 9204 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Světlá nad Sázavou | 0.00 | 11.38 | 3 | ||
Světlá nad Sázavou město | 11.40 | 11.40 | |||
Dolní Březinka | 11.44 | 11.44 | |||
Mrzkovice | 11.46 | 11.46 | |||
Smrčná | 11.50 | 11.50 | |||
Stvořidla | 11.55 | 11.55 | |||
Vilémovice | 11.58 | 11.58 | |||
Horní Ledeč | 12.03 | 12.03 | |||
Ledeč nad Sázavou | 12.06 | 12.08 | 2 | ||
Chřenovice-Podhradí | 12.13 | 12.13 | |||
Chřenovice | 12.19 | 12.19 | |||
Budčice | 12.23 | 12.23 | |||
Vlastějovice | 12.25 | 12.26 | 3 | ||
Laziště | 12.28 | 12.28 | |||
Horka nad Sázavou | 12.32 | 12.32 | |||
Zruč nad Sázavou | 12.37 | 12.38 | 3 | ||
Zruč nad Sázavou zastávka | 12.41 | 12.41 | |||
Chabeřice | 12.48 | 12.48 | |||
Čížov | 12.50 | 12.50 | |||
Střechov nad Sázavou | 12.54 | 12.54 | |||
Kácov zastávka | 12.59 | 12.59 | |||
Kácov | 13.03 | 13.22 | 3 | ||
Vranice | 13.27 | 13.27 | |||
Soběšín | 13.31 | 13.31 | |||
Český Šternberk zastávka | 13.36 | 13.36 | |||
Český Šternberk | 13.38 | 13.38 | |||
Malovidy | 13.40 | 13.40 | |||
Rataje nad Sázavou-Ivaň | 13.44 | 13.44 | |||
Rataje nad Sázavou zastávka | 13.46 | 13.46 | |||
Ledečko | 13.50 | 13.58 | 2 | ||
Samopše | 14.02 | 14.02 | |||
Sázava | 14.07 | 14.10 | 3 | ||
Sázava zastávka | 14.12 | 14.12 | |||
Plužiny | 14.16 | 14.16 | |||
Stříbrná Skalice | 14.19 | 14.19 | |||
Samechov | 14.23 | 14.28 | 2 | ||
Vlkovec | 14.31 | 14.31 | |||
Chocerady | 14.33 | 14.33 | |||
Hvězdonice | 14.38 | 14.39 | 2 | ||
Zlenice | 14.43 | 14.43 | |||
Lštění | 14.47 | 14.47 | |||
Čerčany | 14.51 | 0.00 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci