R 903 | |
Řazení vlaku: 363 + 2xBt278 + AB349 + BDs450 + 5xB256 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 0.00 | 5.15 | III | ||
Vyškov na Moravě | 5.55 | 6.00 | 3 | ||
Ivanovice na Hané | 6.08 | 6.11 | 1 | ||
Nezamyslice | 6.18 | 6.19 | 3 | ||
Prostějov hlavní nádraží | 6.33 | 6.35 | 5 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 6.51 | 6.58 | |||
Mohelnice | 7.18 | 7.19 | 2 | ||
Zábřeh na Moravě | 7.28 | 7.40 | 2 | ||
Ruda nad Moravou | 7.56 | 7.57 | 3 | ||
Hanušovice | 8.09 | 8.10 | 3 | ||
Jindřichov na Moravě | 8.18 | 8.19 | |||
Branná | 8.30 | 8.31 | 3 | ||
Ostružná | 8.41 | 8.42 | 3 | ||
Ramzová | 8.47 | 8.48 | |||
Horní Lipová | 8.58 | 8.59 | 2 | ||
Lipová Lázně | 9.06 | 9.08 | 3 | ||
Jeseník | 9.15 | 0.00 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci