..: Trasa vlaku Os 9024 - JŘ 2009 :..
Os 9024
Řazení vlaku: 714 + 4xBtax780 + BDtax782  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Čerčany  0.00 19.06 4
  Poříčí nad Sázavou  19.11 19.11  
  Poříčí nad Sázavou-Svárov  19.16 19.16  
  Pecerady  19.20 19.20  
  Týnec nad Sázavou  19.26 19.44 3
  Chrást nad Sázavou  19.46 19.46  
  Krhanice  19.51 19.51  
  Prosečnice  19.55 19.55  
  Kamenný Přívoz  19.57 19.57  
  Jílové u Prahy  20.03 20.04 2
  Luka pod Medníkem  20.10 20.10  
  Petrov u Prahy  20.15 20.15  
  Petrov-Chlomek  20.18 20.18  
  Davle  20.21 20.22 3
  Skochovice  20.28 20.28  
  Vrané nad Vltavou  20.32 20.33 3
  Dolní Břežany-Jarov  20.36 20.36  
  Praha-Zbraslav  20.40 20.41 3
  Praha-Komořany  20.45 20.45  
  Praha-Modřany zastávka  20.48 20.48  
  Praha-Braník  20.53 20.53 3
  Praha-Krč  20.58 20.58 2/2
  Praha-Vršovice  21.08 0.00 3



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster