..: Trasa vlaku Os 9023 - JŘ 2009 :..
Os 9023
Řazení vlaku: 814  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha-Vršovice  0.00 19.34 2
  Praha-Krč  19.41 19.42 2/2
  Praha-Braník  19.46 19.47 3
  Praha-Modřany zastávka  19.50 19.50  
  Praha-Komořany  19.55 19.55  
  Praha-Zbraslav  19.59 20.00 3
  Dolní Břežany-Jarov  20.03 20.03  
  Vrané nad Vltavou  20.07 20.08 2
  Skochovice  20.10 20.10  
  Davle  20.18 20.25 2
  Petrov-Chlomek  20.28 20.28  
  Petrov u Prahy  20.31 20.31  
  Luka pod Medníkem  20.37 20.37  
  Jílové u Prahy  20.43 21.04 2
  Kamenný Přívoz  21.09 21.09  
  Prosečnice  21.11 21.11  
  Krhanice  21.15 21.15  
  Chrást nad Sázavou  21.19 21.19  
  Týnec nad Sázavou  21.22 21.30 2
  Pecerady  21.34 21.34  
  Poříčí nad Sázavou-Svárov  21.40 21.40  
  Poříčí nad Sázavou  21.44 21.44  
  Čerčany  21.50 0.00 4



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster