Os 9021 | |
Řazení vlaku: 2x810 + BDtax782 + Btax780 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Vršovice | 0.00 | 18.51 | 2 | ||
Praha-Krč | 18.58 | 19.00 | 2/2 | ||
Praha-Braník | 19.04 | 19.05 | 3 | ||
Praha-Modřany zastávka | 19.08 | 19.08 | |||
Praha-Komořany | 19.13 | 19.13 | |||
Praha-Zbraslav | 19.17 | 19.18 | 3 | ||
Dolní Břežany-Jarov | 19.21 | 19.21 | |||
Vrané nad Vltavou | 19.25 | 19.26 | 2 | ||
Skochovice | 19.28 | 19.28 | |||
Davle | 19.36 | 19.37 | 2 | ||
Petrov-Chlomek | 19.40 | 19.40 | |||
Petrov u Prahy | 19.43 | 19.43 | |||
Luka pod Medníkem | 19.49 | 19.49 | |||
Jílové u Prahy | 19.55 | 19.56 | 2 | ||
Kamenný Přívoz | 20.01 | 20.01 | |||
Prosečnice | 20.03 | 20.03 | |||
Krhanice | 20.07 | 20.07 | |||
Chrást nad Sázavou | 20.11 | 20.11 | |||
Týnec nad Sázavou | 20.14 | 20.42 | 2 | ||
Pecerady | 20.46 | 20.46 | |||
Poříčí nad Sázavou-Svárov | 20.52 | 20.52 | |||
Poříčí nad Sázavou | 20.56 | 20.56 | |||
Čerčany | 21.02 | 0.00 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci