..: Trasa vlaku Os 9020 - JŘ 2009 :..
Os 9020
Řazení vlaku: 714 + BDtax782 + 3xBtax780  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Čerčany  0.00 18.19 4
  Poříčí nad Sázavou  18.24 18.24  
  Poříčí nad Sázavou-Svárov  18.29 18.29  
  Pecerady  18.33 18.33  
  Týnec nad Sázavou  18.39 18.40 3
  Chrást nad Sázavou  18.42 18.42  
  Krhanice  18.47 18.47  
  Prosečnice  18.51 18.51  
  Kamenný Přívoz  18.53 18.53  
  Jílové u Prahy  18.59 19.06 2
  Luka pod Medníkem  19.12 19.12  
  Petrov u Prahy  19.17 19.17  
  Petrov-Chlomek  19.20 19.20  
  Davle  19.23 19.24 3
  Skochovice  19.30 19.30  
  Vrané nad Vltavou  19.34 19.35 3
  Dolní Břežany-Jarov  19.38 19.38  
  Praha-Zbraslav  19.42 19.43 3
  Praha-Komořany  19.47 19.47  
  Praha-Modřany zastávka  19.50 19.50  
  Praha-Braník  19.55 19.55 3
  Praha-Krč  20.00 20.00 2/2
  Praha-Vršovice  20.08 0.00 2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster