Os 9020 | |
Řazení vlaku: 714 + BDtax782 + 3xBtax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Čerčany | 0.00 | 18.19 | 4 | ||
Poříčí nad Sázavou | 18.24 | 18.24 | |||
Poříčí nad Sázavou-Svárov | 18.29 | 18.29 | |||
Pecerady | 18.33 | 18.33 | |||
Týnec nad Sázavou | 18.39 | 18.40 | 3 | ||
Chrást nad Sázavou | 18.42 | 18.42 | |||
Krhanice | 18.47 | 18.47 | |||
Prosečnice | 18.51 | 18.51 | |||
Kamenný Přívoz | 18.53 | 18.53 | |||
Jílové u Prahy | 18.59 | 19.06 | 2 | ||
Luka pod Medníkem | 19.12 | 19.12 | |||
Petrov u Prahy | 19.17 | 19.17 | |||
Petrov-Chlomek | 19.20 | 19.20 | |||
Davle | 19.23 | 19.24 | 3 | ||
Skochovice | 19.30 | 19.30 | |||
Vrané nad Vltavou | 19.34 | 19.35 | 3 | ||
Dolní Břežany-Jarov | 19.38 | 19.38 | |||
Praha-Zbraslav | 19.42 | 19.43 | 3 | ||
Praha-Komořany | 19.47 | 19.47 | |||
Praha-Modřany zastávka | 19.50 | 19.50 | |||
Praha-Braník | 19.55 | 19.55 | 3 | ||
Praha-Krč | 20.00 | 20.00 | 2/2 | ||
Praha-Vršovice | 20.08 | 0.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci