..: Trasa vlaku Os 9019 - JŘ 2009 :..
Os 9019
Řazení vlaku: 810 + 2xBtax780  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha-Vršovice  0.00 17.54 2
  Praha-Krč  18.01 18.02 2/2
  Praha-Braník  18.06 18.07 3
  Praha-Modřany zastávka  18.10 18.10  
  Praha-Komořany  18.15 18.15  
  Praha-Zbraslav  18.19 18.20 3
  Dolní Břežany-Jarov  18.23 18.23  
  Vrané nad Vltavou  18.27 18.32 2
  Skochovice  18.34 18.34  
  Davle  18.42 18.44 2
  Petrov-Chlomek  18.47 18.47  
  Petrov u Prahy  18.50 18.50  
  Luka pod Medníkem  18.56 18.56  
  Jílové u Prahy  19.02 19.03 2
  Kamenný Přívoz  19.08 19.08  
  Prosečnice  19.10 19.10  
  Krhanice  19.14 19.14  
  Chrást nad Sázavou  19.18 19.18  
  Týnec nad Sázavou  19.21 19.30 2
  Pecerady  19.34 19.34  
  Poříčí nad Sázavou-Svárov  19.40 19.40  
  Poříčí nad Sázavou  19.44 19.44  
  Čerčany  19.50 0.00 4



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster