..: Trasa vlaku Os 9016 - JŘ 2009 :..
Os 9016
Řazení vlaku: 749 + 4xBmto292  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Čerčany  0.00 17.03 4
  Poříčí nad Sázavou  17.08 17.08  
  Poříčí nad Sázavou-Svárov  17.13 17.13  
  Pecerady  17.17 17.17  
  Týnec nad Sázavou  17.23 17.25 3
  Chrást nad Sázavou  17.27 17.27  
  Krhanice  17.32 17.32  
  Prosečnice  17.36 17.36  
  Kamenný Přívoz  17.38 17.38  
  Jílové u Prahy  17.44 17.45 2
  Luka pod Medníkem  17.51 17.51  
  Petrov u Prahy  17.56 17.56  
  Petrov-Chlomek  17.59 17.59  
  Davle  18.02 18.03 3
  Skochovice  18.09 18.09  
  Vrané nad Vltavou  18.13 18.14 3
  Dolní Břežany-Jarov  18.17 18.17  
  Praha-Zbraslav  18.21 18.22 3
  Praha-Komořany  18.26 18.26  
  Praha-Modřany zastávka  18.29 18.29  
  Praha-Braník  18.34 18.34 3
  Praha-Krč  18.39 18.39 2/2
  Praha-Vršovice  18.48 0.00 2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster