..: Trasa vlaku Os 9013 - JŘ 2009 :..
Os 9013
Řazení vlaku: 714 + 4xBtax780 + BDtax782  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha-Vršovice  0.00 14.27 2
  Praha-Krč  14.34 14.35 2/2
  Praha-Braník  14.39 14.40 3
  Praha-Modřany zastávka  14.43 14.43  
  Praha-Komořany  14.48 14.48  
  Praha-Zbraslav  14.52 14.53 3
  Dolní Břežany-Jarov  14.56 14.56  
  Vrané nad Vltavou  15.00 15.05 2
  Skochovice  15.07 15.07  
  Davle  15.15 15.16 2
  Petrov-Chlomek  15.19 15.19  
  Petrov u Prahy  15.22 15.22  
  Luka pod Medníkem  15.28 15.28  
  Jílové u Prahy  15.34 15.35 2
  Kamenný Přívoz  15.40 15.40  
  Prosečnice  15.42 15.42  
  Krhanice  15.46 15.46  
  Chrást nad Sázavou  15.50 15.50  
  Týnec nad Sázavou  15.53 16.30 2
  Pecerady  16.34 16.34  
  Poříčí nad Sázavou-Svárov  16.40 16.40  
  Poříčí nad Sázavou  16.44 16.44  
  Čerčany  16.50 0.00 4



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster