..: Trasa vlaku Os 9011 - JŘ 2009 :..
Os 9011
Řazení vlaku: 714 + 3xBtax780  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha-Vršovice  0.00 11.07 2
  Praha-Krč  11.14 11.15 2/2
  Praha-Braník  11.19 11.20 3
  Praha-Modřany zastávka  11.23 11.23  
  Praha-Komořany  11.28 11.28  
  Praha-Zbraslav  11.32 11.33 3
  Dolní Břežany-Jarov  11.36 11.36  
  Vrané nad Vltavou  11.40 11.41 2
  Skochovice  11.43 11.43  
  Davle  11.51 11.52 2
  Petrov-Chlomek  11.55 11.55  
  Petrov u Prahy  11.58 11.58  
  Luka pod Medníkem  12.04 12.04  
  Jílové u Prahy  12.10 12.11 2
  Kamenný Přívoz  12.16 12.16  
  Prosečnice  12.18 12.18  
  Krhanice  12.22 12.22  
  Chrást nad Sázavou  12.26 12.26  
  Týnec nad Sázavou  12.29 12.30 2
  Pecerady  12.34 12.34  
  Poříčí nad Sázavou-Svárov  12.40 12.40  
  Poříčí nad Sázavou  12.44 12.44  
  Čerčany  12.50 0.00 4



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster