..: Trasa vlaku Os 9009 - JŘ 2009 :..
Os 9009
Řazení vlaku: 749 + 3xBmto292  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha-Vršovice  0.00 9.52 2
  Praha-Krč  9.59 10.02 2/2
  Praha-Braník  10.06 10.10 3
  Praha-Modřany zastávka  10.13 10.13  
  Praha-Komořany  10.18 10.18  
  Praha-Zbraslav  10.22 10.23 3
  Dolní Břežany-Jarov  10.26 10.26  
  Vrané nad Vltavou  10.30 10.32 2
  Skochovice  10.34 10.34  
  Davle  10.42 10.43 2
  Petrov-Chlomek  10.46 10.46  
  Petrov u Prahy  10.49 10.49  
  Luka pod Medníkem  10.55 10.55  
  Jílové u Prahy  11.01 11.03 2
  Kamenný Přívoz  11.08 11.08  
  Prosečnice  11.10 11.10  
  Krhanice  11.14 11.14  
  Chrást nad Sázavou  11.18 11.18  
  Týnec nad Sázavou  11.21 11.51 2
  Pecerady  11.55 11.55  
  Poříčí nad Sázavou-Svárov  12.01 12.01  
  Poříčí nad Sázavou  12.05 12.05  
  Čerčany  12.11 0.00 4



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2009 platí od 14.12.2008 do 12.12.2009.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster